Til framsida
SØK:
FRAMSIDA|MELD DEG INN|ADRESSEENDRING|KALENDER|KONTAKT| 20. SEPTEMBER 2019 Information in english


Nyhende Arkiv 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999 Mållaget meiner Nytt prinsipprogram Oppdater! Val 2019 NyNorsk Nye læreplanar Organisasjon Lagsoversyn For lokallaga Norsk Tidend Krambua Peikarar Norsk Målungdom Fakta om nynorsk For pressa

Vestlandsrevyen på turné

 (15.05.2008)

Suksessen Vestlandsrevyen er på turné denne hausten. Ikkje overraskande går turen til Vestlandet, og dei nynorske kjerneområda.

- Det var også tanken då vi starta opp, at vi skulle ta det med kring om på Vestlandet, sa Finn Tokvam til NRK Sogn og Fjordane då turneen vart annonsert. På scena har Tokvam med seg Halvor Folgerø, Ragnar Hovland, Olav Stedje og Claus Sellevoll.
- Nytt stoff kjem til. Det kjem heilt sikkert nye idear på turneen. Vi tilpassar revyen etter dei stadane vi vitjar. Men basaren vår er med. Den var stor suksess i Bergen. Eg vonar at når vi no kjem rundt i basarfylket Sogn og Fjordane, så kjem folk og kjøper årer, sa Tokvam til NRK Sogn og Fjordane.

Les meir på Vestlandsrevyen si eiga nettside
og Hordaland Teater sine heimesider.

Spesialpris til mållagsmedlemer: 280,- + avgift

Speleliste:
TORSDAG 09.10 kl 19.00 MÅLØY
Nordfjordhallen www.billettservice.no / 81533133

FREDAG 10.10 kl 19.00 FLORØ
Flora Samfunnshus www.florasamfunnshus.no / 57756000

LØRDAG 11.10 kl 19.00 FØRDE
Førdehuset www.forde.kommune.no / 57721900

ONSDAG 15.10 kl 19.00 BØMLO
Bømlo Kulturhus www.bomlokulturhus.no / 53423500

TORSDAG 16.10 kl 18.30 STORD
Stord Kulturhus www.stordkulturhus.no / 53496950

FREDAG 17.10 kl 18.30 HUNDVIN
Dalheim Ungdomshus www.hundvin.no / Hundvin Handel

LØRDAG 18.10 kl 19.00 ÅL
Ål Kulturhus www.aalkulturhus.no / 32085100

TORSDAG 23.10 kl 19.00 ÅNDALSNES
Rauma Kulturhus www.raumakulturhus.no / 71166100

FREDAG 24.10 kl 19.00 ÅLESUND
Arbeideren

LØRDAG 25.10 kl 19.00 ÅLESUND
Arbeideren www.billettluka.no / 70162466

ONSDAG 29.10 kl 19.00 VOSS
Vossasalen www.billettservice.no / 81533133

TORSDAG 30.10 kl 21.00 AURLAND
Aurland Samfunnshus 57632900 / www.billettservice.no / 81533133

FREDAG 31.10 kl 19.00 SOGNDAL
Sogndal Kulturhus www.sogndal.kulturhus.no / 57 67 33 00

ONSDAG 05.11 kl 19.00 STRANDA
Storfjord Kulturhus www.storfjord.no / 70 26 87 87

TORSDAG 06.11 kl 20.30 VOLDA
Volda Samfunnshus www.billettluka.no / 70047570

FREDAG 07.11 kl 19.00 STRYN
Stryn Kulturhus www.fagrestryn.no / 57874765

LØRDAG 08.11 kl 18.30 HØYANGER
Høyanger Samfunnshus www.hoyanger.kommune.no / 57711514 / 57711590

TIRSDAG 11.11 kl 19.00 ODDA
Odda Kulturhus www.oddakino.no / 53654294

ONSDAG 12.11 kl 19.00 HUSNES
Husnes Kulturhus www.kulturhuset-husnes.no / 53461940

TORSDAG 13.11 kl 19.00 TYSVÆR
Tysværtunet www.tysvertunet.kulturhus.no / 52757500

FREDAG 14.11 kl 19.00 ETNE
Etne Kulturhus www.etne-kulturhus.no / 53756436

LØRDAG 15.11 kl 19.00 SULDAL
Suldal Kulturhus www.suldal.kulturhus.no / 52792290

SØNDAG 16.11 kl 20.00 BERGEN
Logen Teater www.billettservice.no / 81533133

Kjartan Helleve
Bookmark and Share
HANDLEKORG
Handlekorga er tom.
© Noregs Mållag 2019
E-post vevmeister
Sidene laga av Zetta AS
Noregs Mållag
Lilletorget 1
0184 Oslo
Tlf: 2300 2930
E-post: nm@nm.no